MUTFAK TASARIMI

2019 Mutfak Tasarımlarında Neler Var?

İster mutfağınızı yeniden şekillendirmeyi planlıyor olun ister basit bir yenileme düşünüyor olun; 2019 yılı için göz önünde bulundurmanız gereken yepyeni tasarım trendlerine göz atmadan mutfak dekorasyonu için karar vermeyin.

Mutfağında yeniliğe gitmek isteyenleri yazımınızın devamını okumaya davet ediyoruz.

İşte 2019’un trend mutfak tasarımları:

1.Gizli Depolama Alanları: Hem alan kullanımı artırmak hem de görsel şıklık açısından 2019’un en çok tercih edilen tasarım modellerinde yerini alıyor.

2.Kalaylı ve Tunç Mutfak Bataryaları: Kalaylı ve tunç mutfak bataryaları, bu yılın en çok tercih edilen mutfak tasarımı trendlerinden. Mat siyah kadar sert, pirinç veya altın kadar spesifik olmaması, mutfaklara doku ve derinlik kazandırıyor.

3.Açık Raflar: Mutfak üst dolaplarının metal, ahşap veya cam raflarla değiştirmek mutfağınızda minimalizmi yakalamanızı sağlıyor.

4.Vintage Taşlar: 2019 yılında geleneksel yapıları ve formları modern tasarımla uyumlu olarak görmeye devam edeceğiz. Mobilyalar, tezgâhlar, aydınlatmalar eskiyle yeninin mükemmel senteziyle mutfaklarımızda yerini koruyor.

5.Renkli Döşeme: 2019’da saf beyaz mutfaklara kapıyı resmen kapatıyoruz. Vurgu rengi olarak seçeceğiniz örneğin mavi tezgâh taburesi mutfağınıza bambaşka bir soluk getiriyor.

6.Ahşap Kullanımı: İnsanlar giderek doğadan bağlantılar arıyorlar. Evlerin dekorasyonunda kullanılan ahşap eşyaların yarattığı hoş ve sakinleştirici ortamı, bu sene mutfaklarda da görmek mümkün olacak.

7.Renkli Dolaplar: Birçok kişi komple beyaz dolapları tercih etse de bu sene mutfaklara renkli dolaplar hâkim olacak. Mutfakta maviler ve yeşiller kullanmak enerjiyi yükseltmek için yüksek talep görüyor. 

8.Entegre Aletler: Entegre aletleri görmeye 2019’da da devam edeceğiz. Geçmişte gördüğümüz bazı endüstriyel olanlardan daha güçlü olan ince ve otomatik olarak açılan davlumbazlarımız bu senenin gözde mutfak aletlerinden. Aynı zamanda indüksiyon ocakları, görünümleri ve artıları nedeniyle giderek daha popüler olmaya devam ediyor.

9.Klasik ve Modern Çizgiler: 2019’da mutfakları klasik ve modern çizgileri sentezlenmiş şekilde görmeye devam edeceğiz. İnsanlar modern olanaklar ve entegre görünümler ister, ancak mutfaklarının demode ve eski görünmesini de istemezler. Evin kalbi olan mutfaklarının sıcak, misafirperver ve modern olmasını isterler. Bu yüzden bu sene mutfaklarda klasik ve modernin eşsiz uyumunu göreceğiz.

Call Now ButtonHemen Teklif Al

This is a unique website which will require a more modern browser to work! Please upgrade today!