Blog

Evinizde Süslemeyi Unuttuğunuz Temel Noktalar

pastedGraphic.png


Evinizdeki unutulmuş alanları, sizin için hazırladığımız profesyonel dekorasyon ipuçlarıyla süsleyin. Kasvetli bir kitaplığa dekor eklerseniz veya kilerinize tatlı dokunuşlar katarsanız, bu dekorasyon fikirlerinin evinizin her yerine taze bir stil katacağı garanti ediyoruz.

Kitaplık

Bir kitaplık yalnızca en sevdiğiniz kitapları saklamak için değildir; kişisel dokunuşlar eklemek için mükemmel bir mekândır. Fotoğraflar, hatıralar, biblolar ve hatta kitaplar arasında küçük bitkiler. 

Oyuncak Köşesi

Bir çocuğun oyun alanı sıkıcı olmamalıdır. Alanı canlandırmak için parlak renkleri ve eğlenceli desenleri birleştirin. Bir köşede pembe bir sandalye, sarı bir lamba ve puantiyeli ya da hayvan figürlü duvar çıkartmaları çocuklarınızın oyun alanlarına renkli bir soluk kazandırır. 

Orta Sehpa

Orta sehpaların üstü karışıklığa meyillidir. Sonuçta evdeki en işlek odalardan birinde bulunuyorlar. Dergi yığınlarını ve hoş olmayan dekorları, 2019 dekorasyon trendlerine göz atarak yeniden dekore edin. 

Kapıların Arkasında Kalan Boş Alan

Kapıların arkasındaki dar boşluğu şekillendirmek zor olabilir ama dekore ettikten sonra oluşacak görünüm tüm gayretinize değer. Süslü bir ayna veya küçük bir raf deneyin ve zemin alanını kullanmayı unutmayın. Zemin alanına şık depolama için sepetler veya bir şemsiye kutusu kullanabilirsiniz.

Komodin

Komodin dekorunun püf noktası mı? Basit tutun. Dekoratif bir vazo veya benzersiz bir masa lambası gibi güzel ve pratik parçaları bulun, sonra bir veya iki kişisel dokunuş ekleyin. Komodinin arkasındaki duvara asacağınız bir tabloyla da tam bir görünüm kazanın.

Kiler

Kapalı kapılar ardında gizlemek kolaydır. Bunun yerine bu fikri deneyin: Kilerinize açık havaya çıkmış gibi davranın ve taş desenli duvar kâğıdı uygulamasını düşünün. Kuru malları şeffaf cam kaplarda saklayarak ve açık raflarda yemek kitapları sergileyerek küçük eşyaları kontrol altında tutun.

Çamaşır Odası

Çamaşır odanızı aynı renk düzeninde çeşitli eğlenceli desenlerle taze tutun. Bu oda siyah-beyaz bir yaklaşımla, karo ve duvar kâğıtlarından ütü masasına kadar her şeyi içine yerleştiren bir düzende olabilir.

Banyo Alanı

Her gün banyoda veya duşta zaman geçiriyorsunuz, neden dekore etmiyorsunuz? Banyonuzun bir duvarını, banyo dekorasyonunuza uygun renklerde bir galeri duvarına çevirin. Nötr resimleri farklı ebatlı çerçevelerde duvarınızda sergilemek, banyo alanınıza farklı bir görünüm kazandıracaktır.

Call Now ButtonHemen Teklif Al

This is a unique website which will require a more modern browser to work! Please upgrade today!