Blog

Ahşap İç Tasarım Hizmetleri

pastedGraphic.png


Modern bir dokunuş için

Ahşap, bir iç tasarım açısından harikalar yaratan unsurdur. Güzel evlerin ve hazır ofislerin zerafetine katkıda bulunan rustik görünüm. Panelize duvar, zemin veya tavan olsun, ahşap iç mekan, çağdaşlığı zenginleştiren ve modern bir mevsimsel dokunuş sağlayan klasik bir tarza sahip.

Ahşap işleri artık somut yapısal tasarımlarınız veya mimari tasarımlarınızla bütünleştirilebilir. Sabit ve portatif olduğu kadar ahşap evler veya ahşap kabinler çok uzun zamandır kullanılmaktadır. Günümüzde, bakımı kolay ve dayanıklı olan ahşap laminatlar veya işlenmiş ahşap kullanılmaktadır.

Ağaç işleri iç kısımları yalnızca dış kabuk yapısı veya iç kısmı ile bitmez. Ahşaba leke eklemek ahşabın tahılı ve rengini ön plana çıkardıkça daha çekici görünmesini sağlar, böylece odadaki diğer aksesuarlarla uyumunu sağlar. Ayrıca, seçtiğiniz ahşap boyası diğer odalar ile eşleştirmek için kullanılabilir. Dayanıklılık ve yumuşak bir parlaklık için ahşap korkuluklarınız ve diğer panellerde yumurta kabuğu boyası kullanılabilir.

Duvar veya tavanlardaki ahşap tasarım oymalı veya kabartmalı ve süs tasarımlarıyla da süslenebilir. Tasarımcılarımızla bütçenize ve tarzınıza uygun şekilde seçebileceğiniz geniş bir palet bulunmaktadır. Koyu çikolata maun ağacı, içindeki zamansız sıcaklığı eklerken, sade ve modern bir görünüm için kırmızımsı kahverengi, otantik kılar. Taze havadar odalar için, kremsi dokulu bir görünüm, değerli evinizin standardını yükseltir.

Ahşap bilgi birikimi konusundaki uzmanlığı ile SNK Yapı Tasarım, ev iç mekanlarınız için kullanabileceğiniz ahşap cilalama, boya türleri hakkında size rehberlik edecek ve ahşap iç mekanınızı uzun süre korumanız konusunda tavsiyede bulunacaktır. Ahşap iç tasarımları arasında ahşap kapı tasarımı, ahşap yatak tasarımı, ahşap dolaplar ve evlerde kullanılan diğer tüm ahşap işleri veya mobilyalar bulunur.

Ahşap tasarımlar ofisinize modern, gündelik rahat bir görünüm verebilir veya evinize geçmiş bir dönemin görünümünü verebilir. Geleneksel karmaşıklıktan çağdaş kolaylığa, ahşap iç mekanlar kendi cazibesini örüyor.

Call Now ButtonHemen Teklif Al

This is a unique website which will require a more modern browser to work! Please upgrade today!