Blog

Aydınlatma ve Tavan Tasarımları

pastedGraphic.png


Odanıza yeni bir soluk katın

İyi aydınlatma, odanın nemini ve havasını harmanlar. Ailenizle kaliteli zaman geçirmek, misafirleriniz veya ofis merkezinizdeki bir toplantıda ihtiyacınız olan ortamı yaratır.

Tarz için bir araya getirilen aydınlatma, konfor hissini arttırır ve aynı zamanda göze daha hoş gelmesini sağlar. SNK Yapı Tasarım, evinizi veya ofisinizi döşerken bu çok önemli yönü anlar. Eğer restoranınızsa, ışıkları odağı akşam yemeklerinden yemeğİ uzağa doğru çekerken dikkatlice olmalı. Ya da dışarısıysa aydınlatmanız gereken güvenlik ve güvenlik standartlarına uymanız gerekir. Üzerinde çalıştığınız alana bağlı olarak, yansımayı avantajınıza kullanabilir veya istediğiniz şekilde maskeleyebilirsiniz. Aydınlatmadaki dimerler de parlaklığı düzenlemek için çok önemli bir rol oynamaktadır.

Tüm bunları aklınızda tutarak, SNK Yapı Tasarım evinizi aydınlatırken göz atmanız için bir sürü fikir getiriyor. Aydınlatma armatürleri, tavan vitrinlerinde her zaman önemli bir rol oynamaktadır. Tavan tasarımları artık sert macun sıvalar olmak zorunda değildir. Modern tavan tasarımları sofistike, karmaşık ve ayrıntılı olabilir ve gömme lambalar veya LED tavan lambalarıyla tavan tasarımına dahil edilebilir, böylece yatak odası tavanına samimi bir dokunuş katabilir veya çocuk odasında eğlenceli bir atmosfer yaratabilirsiniz. Oturma odası tavan tasarımları, asma lambaları veya avizeleri tavan tasarımına dahil ederek bir sanat eserine dönüştürülebilir. Ofis alanı da soğuk görünümü yerine daha sıcak yapılabilir.

Tavanların normalde ışıklarla entegre olan bir başka yönü de tavan fanıdır. Tavan vantilatörleri, maksimum kapasitede bir klima kullanmak yerine ısıyı azaltmaya ve enerji tüketimini verimli bir şekilde düşürmeye yardımcı olabilir. Böylece yüksek enerji faturaları tasarrufu sağlayabilirsiniz. Işıklı tavan vantilatörleri artık evlerini veya ofislerini süslerken seçici ve ekonomik müşteriler için tasarlandı.

Teknolojinin etkin olduğu durumlar veya uygulamalar, onu tamamlamak için doğru aydınlatma tasarımıyla doğru tasarım ve renk kombinasyonunun seçilmesine yardımcı olabilecek bir 3B iç tasarım tasarımının başka bir özelliğidir. 3D tasarım evlerimizin nasıl inşa edildiğine ve görünüşüne göre değişiyorsa, mobil teknoloji aydınlatma endüstrisini aydınlatmanın daha enerji verimli ve uygun maliyetli olmasını sağlayacak şekilde yeni yüksekliklere yönlendirmektedir. Akıllı telefonlardaki mobil uygulamalar artık ışıkların uzaktan kontrol edilmesini sağlayarak maliyet etkin bir yaşam sürmesini sağlıyor.

Oturma odanızdan yemek koyuna. Giriş yolu, mutfak, banyo, balkon veya iş yeriniz, bunların tümü doğal ışık veya yapay ışıklarla süslenebilir. Gömme ışıklar, sarkıt avizeler ve benzeri arasından seçim yapabileceğiniz çok çeşitli ışık ve stiller vardır. SNK Yapı Tasarım, evinizin içini ve ofis içini konforlu bir yaşamın kanıtı haline getirmek için tasarımdan ürün seçimine ve kuruluma kadar size yardımcı olmak için burada.

Call Now ButtonHemen Teklif Al

This is a unique website which will require a more modern browser to work! Please upgrade today!