Blog

Hayallerinizdeki Mutfağa Sahip Olmanızın Fiyatı Ne Kadardır?

Hayallerinizdeki mutfağa sahip olmak için ne gerekiyor?

SNK Yapı Tasarım olarak müşterilerimiz, mutfaklarını daha estetik ve işlevsel halde olmasını istediklerinden dolayı şık bir mutfak tasarımına nasıl sahip olunacağı merak edilmektedir. Başarılı bir mutfak tasarımı arayan, aynı zamanda bütçesini sarsmayacak ödeme kolaylıklarıyla göz kamaştıran dekorasyona ulaşmak isteyen kişiler için adres SNK Yapı Tasarımdır.

Deneyimli ekibimizin görevlerinin başında mekânlarınızı ve mutfağınızı daha da güzelleştirip daha yaşanabilir bir hale getirmek yer alır. Mutfak tasarımınız için, profesyonel ekibimiz ile birlikte isteğinize göre sürecin en başından itibaren detaylı bir şekilde ele alınıp estetik bir mutfağa kavuşmanın yanında kullanışlı bir yere dönüşür. Artık şeflerin kullandığı mutfak konforunda her şey elinizin altında olacak.

Her şeyin dekoratif güzellik olmadığının bilincinde hareket ederek pratik çözümler üretebileceğiniz baştan aşağı sizin beklentilerinize göre tasarlanmış projeleri beğeninize sunuyoruz. Başarılı bir mutfak tasarımının yanında;

  • Mutfağa ait elektrik düzenlemelerini yapıyor ve tüm aydınlatma, boya ve duvar kaplamalarını özenle uyguluyoruz.
  • Mutfağınıza ait mobilya, masa ve sandalye seçimini tasarımını beğeninize göre seçiyoruz.
  • Sıhhi tesisatına varıncaya kadar yaratıcı çözümler sunuyoruz.

Dolayısı ile mutfak tasarım projelerinizde mekana ait fiyatı etkileyen bir çok seçenek söz konusudur. Sizin taleplerinize ve mutfağınızın büyüklüğüne göre fiyatlarda değişiklik göstermektedir.

Her Bütçeye Uygun Mutfak Tasarım Hizmetleri

SNK Yapı Tasarım olarak sektörde başarılı bir şekilde geçirilen yılların getirdiği deneyimle mutfak tasarımı ve dekorasyon gibi iç mimarlık ihtiyaçlarınızda profesyonel hizmet vermekteyiz. SNK Yapı Tasarım, alanında uzman ekibiyle evlerinizdeki mutfağı hayallerinizdeki gibi kullanışlı ve göz alıcı hale getirmek için projelerine devam ediyor. İç mimarlık hizmetlerimizde her bütçeye uygun fiyatlar sunuyoruz. Fiyatlarımızı belirleyen unsurlar arasında;

  • İç mimarlık hizmeti alınacak mutfağın büyüklüğü
  • Müşterimizin mutfağa dair talep ve beklentileri
  • Mutfakta yapılacak olan işin kapsamı ve detayları
  • Müşterimizin isteğine bağlı olarak mutfağın dekorasyonunda kullanılacak malzemelerin ve dekor işçiliğinin masrafı
  • Yine isteğe bağlı olarak mutfakta kullanılacak demirbaşlar ve armatürlerin kalitesi yer almaktadır.

Mutfak tasarım fiyatları arasında en uygun seçenekleri sunan SNK Yapı Tasarım, her zaman alt yapısına yatırım yaparak en üstün hizmeti uygun fiyatlar ile sunmaktadır. Siz de hayalinizdeki mutfak tasarımı için bizden fiyat almayı unutmayın. 


Call Now ButtonHemen Teklif Al

This is a unique website which will require a more modern browser to work! Please upgrade today!