Blog

İç Mimarlık Projeleri

Yaşam alanlarımızı özelleştiren birçok proje, modern ve şık tasarımları ile oldukça popülerdir. En özel tasarımlar için iç mimarlık projeleri sürekli olarak geliştirilmektedir. Yaşam ve çalışma alanlarının daha kullanılabilir, daha ferah yaşanılabilir ortamlar olması için inşaatların proje aşamasında başlayıp gerektiğinde sonradan da restorasyon çalışması yapılmaktadır.

Kullanım amaçlarına bağlı olarak tasarımlar çeşitlilik göstermektedir. Bir evin tasarımı ile bir lokantanın veya bir terzinin yada bir ofisin tasarımları birbirleri ile aynı olmamaktadır. Farklı tasarımlara yer veren iç mimarlık projeleri herkesin ilgisini çekmektedir. Her mekan kullanış amacına göre gerek müşteri çekmek konusunda, gerek alanda çalışanların performansını arttırmak için bilimsel araştırmalar ışığında uygulamalar yapılmaktadır.

İç Mimarlık Projelendirme Aşamaları

Projelerin her zaman farklı aşamaları vardır. Tasarım uygulamalarında iç mimari geniş perspektifli bir çalışma alanıdır. İlk etapta uygulama yapılacak alan 3 boyutlu olarak bilgisayar üzerinde tasarlanmaktadır. Gerçek mobilyalar yapılacak tüm işlemler son haliyle net bir şekilde bilgisayar üzerinden görülebilmektedir. Müşterilerin uygulama alanının, uygulama sonraki halinin görerek karar vermesi sağlanır.

Proje aşamasında hazır mobilyalar haricinde özel mobilyalar da tasarlanabilmektedir. Yapılan konsept projeler ile kullanımına uygun bir ambians hazırlanır. Daha sonra uygulama alanında kullanılacak mobilyaların ve malzemelerin hazırlanması sağlanır. İç mimari çalışmalarında tavan aydınlatmaları, duvar aplikleri varsa perde ve cam detayları, sandalye, koltuk ve benzeri mobilyaları, kapı, pencere detayları tasarlanıp uygulama yapılabilir.

İç Mimarlık Projeleri
İç Mimarlık Projeleri

İç Mimarlık Projeleri Fiyatlandırma

Tasarım aşaması tamamlanmış olan projeler müşteriye sunularak, müşterinin isteği doğrultusunda sonlandırılır. Son haline gelen projede yapılan tüm işlemler kaleme dökülür. Uygulamaların her bir kalemi kullanılacak malzemelerin marka, model ve kaliteleri işin yevmiye bedelleri her proje için farklılık göstermektedir. Günümüz mimari teknolojisinde her alan için birden çok konsept oluşturma mantığı yatmaktadır.

Bu uygulamalar akıllı mobilyalar ile sağlanmaktadır. Akıllı mobilyalarda küçük dokunuşlar ile bir oturma odasını çalışma odasına yahut yatak odasına çevirmeye yarayan mükemmel mekanizmalardan oluşmaktadır. Konseptler her alana özgü olarak farklı fiyat seçeneklerinde piyasada yerini almaktadır. En farklı iç tasarımlar kaliteli olarak uygun fiyatlarda yer almaktadır. Snk Yapı olarak sizlere yardımcı olmak istiyoruz.

Yorumları göster (0)

Call Now ButtonHemen Teklif Al

This is a unique website which will require a more modern browser to work! Please upgrade today!