Blog

Lüks Spa ve Salon Bileşenleri

pastedGraphic.png


Aradığınız estetiği yakalayın

Her ne kadar güzellik göreceli olsa da, her insanın herhangi bir günde ekstra özel hissetmek ve özel görünmek istemesi en doğal hakkıdır. Salonunuz ve banyonuz bu aradığınız lüksü size verecektir.

Bunu yapabilmek için salonunuz ve banyonuz vermek istediğiniz stil ve çekicilik duygusunu yaymak zorunda. SNK Yapı Tasarım, sadece herhangi bir tasarım firması değil, aynı zamanda ihtişam için de uzmanlığa ve deneyime sahiptir.

Stil dekor fikirleriniz salonunuza kolayca eklenebilir. Hijyen uygulamaları bir zorunluluktur, kolay bakım ve temizlik esasına göre öğeler seçilir. Çalışma alanınız küçük veya büyük olsun, teknoloji odaklı 3D şablonlarımız rahat bir çalışma düzenine ulaşmanıza izin verecektir.

Ürün seçimlerinde, ayarlı döner sandalyeler, baş dayamalı ve dönüştürülebilir yatakların yanında el duşları, evyeleri ve havlu rafları. Gömme ışıklar ve duvar tonları. Farklı şekillerde kaliteli aynalar bulunuz ve ayrıca gizlilik için güneşlikler ve bölmeler seçilir. Güzellik gereçlerinin gösterimi için cam dolaplar, tezgah başında, hareketli raflar ve biblolar yerleştirerek aradığınız estetiği yakalayın.

Duvardan duvara paneller ve kanepeler ile konforlu bekleme alanı. Artan taze sofistike hissi için renkler ve dokular özenle seçilmiştir. Aradaki farkı hissedin ve Salonunuzdaki şıklığın sıcaklığını bizimle birlikte yaşayın.

Türkiye’nin her bölgesine hizmet sağlayan SNK Yapı Tasarım sürekli geliştirdiği yeni iş ortaklıkları sayesinde her alanda iç ve dış tasarım için ulaşabilir ve bu konuda ortamınızı lüks ve ışıltılı bir yaşam alanına dönüştürebilirsiniz. Salon ve spa tasarımlarımız hakkında daha fazla bilgi alabilmek için iletişim adreslerimizden bizimle iletişime geçiniz.

Call Now ButtonHemen Teklif Al

This is a unique website which will require a more modern browser to work! Please upgrade today!