Blog

MUTFAK MODELLERİ

Mutfak Modelleri ve Fiyatları 2019

2019 yılında ilginç mutfak modası deneyimi yaşanmaktadır. Eski, yerel tarzlar country ve rustik modelleri ile minimalist desenlerin moda olduğu zamanlar olmuştur. 2019 Mutfak dolabı modelleri adı altında hazırlanan yılın mutfak modası çeşitleri bulunur. Mutfak modasına her zaman yön veren Avrupalı ünlü dekorasyoncular, sanatçılar tarafından değişik tasarımlar yapılır.

2019 Mutfak

2019 yılında mutfak çılgınlığı yaşanmaktadır. Bunun sebebi klasik mutfaklara dönüş yapılmasıdır. Country tarz mutfak modelleri modern ahşap işçiliği ve klasik tasarımı birleştiriyor. Yani eskinin asaletini taşıyor yeni aksesuar ve birçok ürünle beraber kullanışlı, bir mutfaktan modern olarak asla ödün vermiyor. Country mutfaklar görkemini ve modern kullanışlı yapısını birleştiriyor. Avrupa ve Amerika’da neredeyse mutfak denildiğinde country modelleri geliyor. En ekonomik mutfaklardan pahalı mutfaklara country tarzlar tercih edilmektedir. Ülkemizde hızla mutfak anlayışı country modellerine kaymaya başlamıştır.

Country Mutfak Nedir?

Country tarz mutfaklar genelde çoğunlukla lake kapaklarla montajlanır. Yoğun olarak kullanılmaktadır. Bu tarz mutfak modellerinin kullanılmasının sebebi ahşap hissine yakın mutfak tasarımına dayanmasıdır. Lake mutfaklar mdf üzerine atılan boya ve astardan imal edilmektedir. Bu sebeple mutfak modelleri boyanır ve kusursuz bir görünüme sahip olur. Mutfaklar bıçak desenli ahşap modellerde kullanılan isimdir. Bıçak desenleri olmadığı zaman modern tasarım olarak kalır. Porselen tokmak kulplar ile vintage havası verilir. Ahşap masif tezgah ile tam olarak gerçek bir mutfak modeline sahip oluruz.

Mutfak Dekorları

İç ve dış bıçak kesimler modern mutfağın tasarım ilkesidir. Mutfaklar 2019 yılında ve bu yıl içinde çok modern mutfak tasarımları ile yükselişine devam ediyor. 2019 yılında hem klasik hem rustik mutfaklar çok rağbet görecektir. Parlak kapaklar, entegre alüminyum kulp, modern çelik kulplarla tasarlanmış desenli mutfaklar bulunur. Beyaz parlak kapaklar, parlak tezgah ile modern bir mutfak tasarımıdır. Modern mutfaklar parlak akrilik kapaklar, akrilik bir tezgah, kulpsuz dolaplar bulunur. Mutfak modelleri çok çeşitli seçenekler barındırır. Bu seçenekler her zaman sizin beğeninize ve görsel düşüncenize bağlıdır. İster tek kapılı ister çift veya herhangi bir tarzda modeli seçebilirsiniz.

Call Now ButtonHemen Teklif Al

This is a unique website which will require a more modern browser to work! Please upgrade today!