Blog

ÇİNKO ÇATI KAPLAMAA

Titanyum Çinko Çatı Kaplama Yapılması

Son yıllarda çokça tercih edilen çatı modellerinin başında çinko çatı seçenekleri geliyor. Birçok kullanım avantajını bünyesinde barındıran titanyum çatı uzun ömürlü olmasıyla da tercih nedenidir. 

 Titanyum Çinko Çatı Kaplaması ve Avantajları 

 1- Renk seçenekleri: Diğer birçok çatı kaplamanın aksine titanyum çatı modelleri birçok renk alternatifini müşterilere sunuyor. Mevcut çinko çatı renkleri arasında en popüler olanlar krem, gri ve beyaz gibi açık renklerdir. Ancak daha koyu renkler de kataloglara bakılarak fiyat farkı ödenmeksizin seçilebilir. 

 2- Uzun ömürlü kullanım: Evlerine bir kere çinko çatı kaplaması yaptıranlar uzun yıllar boyunca ilk günkü kalitesiyle bu kaplamaların avantajlarından faydalanabilirler. On yıldan uzun bir süre titanyum çatı modelleri iklim ve çevre şartlarından etkilenmez. Seçilen renkleri de zaman içerisinde solma yapmaz ve her daim parlak, bakımlı bir görünüme sahiptir. 

 3- Tamamen çevre dostu olması: Uzman personeller tarafından montajı gerçekleştirilen çinko çatı çeşitleri tamamen çevre dostudur. Titanyum çatı imalatında kullanılan malzemeler hem dayanıklı hem de çevre ile tamamen uyumludur. 

 Titanyum Çinko Çatı Kaplama Fiyatları 

 Son derece uygun fiyatlara sahip çinko çatı uygulamaları her bütçeye uygun olarak nitelendiriliyor. Diğer çatı çeşitlerinin aksine titanyum çatı modellerinde sıklıkla parça değişimi talebi olmaz. Montaj aşamasında kullanılan malzemelerin tamamı uzun ömürlü olduğu için son derece ekonomik bir çatı kaplama modelidir. 

 Titanyum Çinko Çatı Kaplamaların Diğer Özellikleri 

 1- Kış mevsimlerinde de son derece dayanıklı olması: Bazı çatılar yaz mevsimlerinde ideal bir performans ölçeğine sahipken kış mevsimlerinin olumsuz şartlarından fazlasıyla etkilenebilir. Ancak söz konusu çinko çatı modelleri olduğunda yağmur ve rüzgar başta olmak üzere hiçbir iklim şartından olumsuz etkilenmez. Müşteri memnuniyetini çok yönlü sağlayan, son derece nitelikli kaplama modelleridir. 

 2- Yalıtım sağlaması: Hem ses hem de ısı yalıtımı konusunda üstün performans sağlayan titanyum çatı çeşitleri bu yönüyle de ev sahiplerinin taleplerini karşılıyor. Yapımında kullanılan akustik malzemeler yalıtım kalitesini yüzde elli oranında arttırmaktadır. 

 Çatı ve cephe kaplamalarında sıklıkla kullanılan çinko ve titanyum malzemeleri esnek ve hafif olduğu için montaj işlemleri de çok kısa sürmektedir. Sadece iki gün içerisinde büyük binaların bile kaplamaları tamamlanmaktadır. 

Yorumları göster (0)

Call Now ButtonHemen Teklif Al

This is a unique website which will require a more modern browser to work! Please upgrade today!