Blog

SNK YAPI İle Binalar Yeni Gibi Olur


SNK YAPI ile binalar eskisinden çok daha sağlam olur. Her çeşit yapıda iç ve dış kaplama malzemesi olarak kullanılır. Reklam panolarında zemin olarak kullanılır. Sandviç panel olarak kullanılır. Kompozit eleman olarak kullanılır. Köşe elemanı olarak kullanılır. Hazır kaplamada uygulanır. Asma tavanda uygulanır. Fugalı olarak iç ve dış dekorasyon malzemesi olarak kullanılır. Ara kat döşemesi olarak kullanılır. Fibercement SNK YAPI son derece sağlıklı ve dayanıklıdır. A1 Sınıfı yanmaz levhalar kullanılır. Bu yüzden SNK YAPI malzemelerini incelemelisiniz. Kendilerine ait sayfalarında tüm referans detayları ve kullandıkları malzemelerin içerikleri yer almaktadır. İncelemeden karar vermeyiniz. Tercih sizin.

LÜKS GÖSTEREN DIŞ CEPHE KAPLAMA BİNALARIN DESTEKÇİSİ

Ev ya da bir yapıya tadilat yaptırma işi hiç de dışarıdan göründüğü gibi kolay olmadığını bilinir. Bir evi yoktan var etmek, temeli ve inşaatıyla, iç ve dış cephesiyle, tesisatlarıyla baştan sona dizayn etmek uzmanlık gerektiren bir iştir. Bunu yaparken de her alanının uzmanından tavsiye alarak hareket etmeniz en güzelidir. Örneğin; SNK YAPI olarak size cephe kaplama bina ya da ev için en kaliteli malzemeleri sunmaktayız.

Evin tasarımını mimara bıraksanız da nasıl bir evde yaşayacağınıza siz kendiniz karar vermelisiniz. Evin mimari ve dış cephe özellikleri, bahçe dekorasyonunu kendi zevkinize göre dizayn etmelisiniz. SNK YAPI olarak size sadece hayal gücünüzün sınırlandırabileceği estetik ve güzelliği sunmaktayız.

Bir ev ya da binayı sıfırdan yaparken binanın estetik olarak dikkat çekmesi ve güzelliğini vurgulaması gerekir. Bir nevi yapının makyajı binanın dış cephesidir. Binanın dış cephesini lüks hale getirmek yapının  değerini olduğundan daha da fazla artıracaktır. Bu nedenle firmamız dış cephe kaplama bina özelliklerine çok önem vermektedir.

Dekoratif Taş Kaplama

Taş dünyanın en eski yapılarından birisidir. Evlerde, saraylarda ve o dönemlerin gereksinimlerine göre yapılan tüm yapılarda taş malzeme kullanılmıştır. Günümüzün yapı tekniği ise taş ve tuğla kullanarak bina yapmaya elverşli değildir.

Eski tarzları sevenler ve doğal görünüme önem verenler için dekoratif taş kaplama oldukça güzel bir seçenek olarak görünmektedir. Son yıllarda taş duvar kaplama, iç mimar ve tasarımcıların da vazgeçemedikleri malzemeler arasında yerini almaktadır. SNK YAPI bünyesinde; birbirinden güzel doku ve renk çeşitliliği olan taş kaplama malzemeleri bulunmaktadır. Bu dekoratif uygulamalar ile mekanlar çok farklı bir güzelliğe ve estetiğe kavuşmaktadır.

SON MODA İÇ CEPHE KAPLAMA ÇEŞİTLERİ

İç cephe kaplama çeşitleriyle birçok seçenek sunan SNK YAPI firmasının en çok tercih edilen iç cephe ürünlerinden bir tanesi de dekoratif duvar taşlarıdır. En güzellerinden yüzlerce doğal taş seçilir ve yüzeylerinin ayrıntılı kalıpları alınır. Sonunda; dekoratif ve estetik olan kaplama ürünleri ortaya çıkarılır.

SNK YAPI firması çok sayıda doku ve renk içeren ve diğer firmalardan daha üstün özelliklere sahip olan dekoratif taş bazlı iç cephe kaplama levhalarına sahiptir. Kaplamalarda kullanılan kültür taşı olarak bilinen bu taşlar dekoratif ya da yapay taş olarak da adlandırılmaktadır.

Kültür taşı, doğal taşlara göre oldukça hafif, düşük maliyetli, kolay uygulanabilen, kalıcı renlere sahip olan ve iyi ısı yalıtımı yapabilen malzemelerdir. SNK YAPI firması villaların iç cephe kaplama ve bazı binaların dış cephe kaplamalarında, restaurantların taş kaplamalarında, bahçe duvarı gibi bir çok mekanda bu dekoratif taş kaplama çeşidini uygulamıştır.

Günümüzde eski zamanlarda kullanılan malzemeleri tekrardan kullanmak ve bunları çoğu mekanda görmek artık yeni bir trend haline gelmiştir. Eski zaman insanları taş kaplamaları, kalelerinde, yemek pişirdikleri ocaklarında kullanmıştır. Böylesine güzel ve estetik bir görünümü, daha sağlıklı ve kaliteli haliyle günümüze taşımak SNK YAPI firmasıyla oldukça kolaydır.

Call Now ButtonHemen Teklif Al

This is a unique website which will require a more modern browser to work! Please upgrade today!