Blog

Üst Düzey Yatak Odaları

pastedGraphic.png

Yatak Odaları için En İyi 5 Renk Kombinasyonları

Yatak odası, uzun bir çalışma gününün ardından rahatlamak ve gevşemek için evde ana yerlerden biridir. Yatak odaları için renk kombinasyonları seçerken dikkate alınmalıdır. Doğru renk şemasını seçmenin refah ile çok ilgisi vardır ve uyku gecesini tamamen canlandırıcı bir deneyime dönüştürebilirsiniz. 

1. Mavi ve Nötrler

Renk çizelgesindeki en rahatlatıcı renk tonu olan mavi, bu listede yalnızca ilk olabilir. Sakinleştirici etkisi gevşemeyi teşvik edebilir ve aklınızı gece için doğru havaya sokabilirsiniz.

Yatak odaları için mavi renk kombinasyonları oluşturmanın iki yolu vardır. Ya bir mavinin gölgesine yapışabilir ya da birkaç tonu birbirine karıştırabilirsiniz. Ardından mavi seçiminizi nötrlerle eşleştirin. Daha sıcak bir sonuç için genel bir serin şema veya bej için griler.

2. Beyaz Cennet

Beyazı seven insanlardan biriyseniz, bu palet sizin için mükemmel. İlk başta bunun önemsiz bir seçenek olduğunu düşünebilirsiniz, ancak aslında çok ilginç olabilir.

Farklı dokularla ve onları genel olarak zengin bir karışım yapmak için katmanlara ayırmak. Örneğin, her ikisi de tıknaz örme bir battaniyenin üzerinde oturan, sırf beyaz vurgulu bir minderle ve kürklü bir bezle süslenmiş beyaz, yumuşak bir pamuk yatak düşünün beyaz bir cennet gibi hissettirmiyor mu?

3. Yeni Nötrler

Nötr renkler ailesi bugünlerde “yeni nötr” denilen şeyle daha da büyüyor. Adaçayı yeşili, lavanta, gül, şeftali, hepsi de hayal edebileceğiniz en soluk gölge. Nötr olarak kabul edilirken sadece biraz renk sağlamak için yeterli.

Bu renkler, aynı renk tonunun daha doymuş bir sürümüyle eşleştirildiğinde mükemmel görünür. Soluk lavantayı mor veya koyu yeşil tonlu adaçayı düşünün. Ama aynı zamanda birlikte karışık görünüyorlar.

4. 50 gri tonları

Gri, yatak odası renk şeması için bir başka çok yönlü seçenektir. Ve hepsi donuk değil. Siyah veya beyazla birlikte renk şemasının yıldızı olabilir. Diğer renklerle karıştırılarak mükemmel bir zemin oluşturur. Gri, gümüş rengi detaylarla veya rustik ahşap aksanlarla eşleştirilerek yukarı veya aşağı giyilebilir.

5. Dünyevi tonlar

Pişmiş toprak, tan, sienna ve tüm topraklı kahverengiler bir yatak odası için ideal bir zemindir. Genellikle gözden kaçan kişiler, sizi rahatlamak isteyecek eşsiz bir sıcak ortam yaratırlar. Hem erkeksi hem de dişil bir stile yakışırlar ve aynı zamanda ikisini birden barındırabilirler. Toprak tonlarında dekore edilmiş bir ana yatak odasına gidin. Komidin üzerine fırçalanmış siyah metal aksesuarlar ve onun üzerine altın aksesuarlar eklemek, hem bay hem de bayanlara, alanlarını kişiselleştirme, aynı zamanda da yapışkan bir renk düzenine neden olma şansı verecek.

Call Now ButtonHemen Teklif Al

This is a unique website which will require a more modern browser to work! Please upgrade today!