Blog

Açık Oturma Alanı Tasarımları

pastedGraphic.png

En İyi Açık Oturma Alanı Fikirleri 

Çok sıcak değil, çok soğuk da değil, aileniz ve arkadaşlarınızla vakit geçirmek için ideal sıcaklık. Dış mekan oturma alanları için seçimlere göz atın ve kendi dış mekan alanınızı süslemek için ilham alın. Dış mekan dekoru için biraz ilham almaya ihtiyacınız varsa dış mekan alanınızı dekore etmek için ipuçlarımızı inceleyin.

  • U şeklinde oturma alanı

Renk popları, güzel doğal manzaraya karşı mükemmel bir tezat oluşturuyor. Bu u şeklindeki dış mekan oturma düzeni, ateşin yanında ısınırken konuşmalar için mükemmeldir. Hareketli yastıkların kullanımı, birkaç kişiye rahatça uyum sağlamayı kolaylaştırır.

  • Kapalı Pergola

Dış mekandaki oturma alanınıza pergola eklemek, alanın bir terasa hatta bir oda gibi hissetmesine gerçekten yardımcı olabilir. Pergolalar, dış mekandaki oturma alanınıza hak ettiği kişiliği vermek için mükemmel bir tasarım özelliğidir. Aydınlatma kolayca asılabilir ve ayrıca ot, kumaş vb. Eklenmesi, sıcak yaz günleri için harika bir renk kaynağı sağlar.

  • Funky Sandalyeler + Ateş Çukuru

Bu süper eğlenceli sandalyeler, basit ateş çukuru için büyük bir vurgudur. Ayrıca peyzaj düzenlemelerine kum veya tokmak ekleyerek mekanı tanımlamak harika görünüyor. Bu sandalyeler gibi bir açıklama parçasına sahip olmak konuklarınızı şaşırtmaya hazır.

  • Ahşap Seksiyonel

Ahşap seksiyonel bir kanepe, açık oturma alanı yaratmanın bütçeye uygun bir yolu için harika bir tasarım projesi oluşturacaktır.

Temiz basit çizgiler ve kolayca çıkarılabilir yastıklar, bunu arkadaşlarınıza ve ailenize göstermekten gurur duyacağınız çok yönlü, aile dostu bir tasarım özelliği haline getirir.

  • Aksan Sandalyeler

Fazla yeriniz yok mu? Sorun değil. Sadece iki vurgu sandalyesi ve küçük bir masa ekleyerek anında oturmak ve ayaklarınızı dinlendirmek için mükemmel bir alana sahip olursunuz.

  • Seksiyonel + Şömine

Doku üzerinde doku. Seksiyonel ve ateş çukuru sahibi olmak, bütün gün ve bütün gece dışarıda geçirme fikrini memnuniyetle karşılar.

Call Now ButtonHemen Teklif Al

This is a unique website which will require a more modern browser to work! Please upgrade today!